Kurumsal

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzde çevrimiçi dünyaya erişim sağlayan herkesin internet üzerinden alışveriş yapması, iletişim kurması, arama yapması veya bir işletmeye sahip olması artık gerekliliktir. Creaati kullanıcıların beklentilerini gerçekleştirmesine yardımcı olabilecek birçok farklı hizmet sunmaktadır.

Creaati'nin sunduğu başlıca hizmetler.

Hazır web sitesi çözümleri.
Özel web siteleri ve yazılım geliştirme.
Arama motoru optimizasyonu
Sosyal Medya Yönetimi
Video Prodüksiyon


Creaati, müşterilerini desteklemek için online platformlar oluşturmak için tasarlanmış çözümler sunmaktadır. Creaati, web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, e-ticaret ve dijital içerik oluşturma gibi hizmetleri sunmaktadır. Creaati, çok sayıda araç kullanarak müşterilerinin bulabilirliğini arttırmak için web sitesi tasarımını optimize etmek ve müşterilerine kullanışlı bir arayüz sağlamak için çalışır.

Creaati, sosyal medya pazarlama hizmetleri sunmak için etkileşimli sosyal medya araçları kullanır. Sosyal medya hesaplarının yönetimi, bağlantıların yönetimi ve analitiğin izlenmesi gibi çalışmalar gerçekleştirilir. Ayrıca müşterilerinin web sitesi üzerinde e-ticaret yapmalarına yardımcı olur.Creaati bir ATİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. markasıdır.