Telefonlar Çalsın, Müşteriler Gelsin

İlk 3 sayfa içinde firmanıza ait onlarca sayfanız olur. Müşteri yönlendirme ve telefonlarınızı çaldırmayı vadediyoruz.

Hemen Bilgi Al
SEO Dizini
Neler yapıyoruz?

Yerel Seo Aşamaları

Hizmetlerinize, istediğiniz semtleri ekliyoruz. +Satış, +Modelleri, +İmalatı gibi ek kelimeleri ekliyoruz. KOBİ ATLAS'da profilinizi oluştuyor SEO LİNK çalışmalarına başlıyoruz. Gelen ziyaretçileri telefonunuza & web sitenize yönlendiriyoruz.

Yerel Lokal Seo Fiyatları
Yerel Seo Fiyatları

Sizler için en iyi SEO çözümleri üretiyoruz

Rakiplerinizden sizi bir adım öne taşımanın bir yolunu biliyoruz. Üstelik bunu eski usul yüksek maliyetlerle değil bütçe dostu bir yöntem ile yapıyoruz. Gelin size detaylıca anlatalım. Firmanızın rakipleriyle yarıştığı kulvarda kelimelere ufak dokunuşlar yapıyoruz Örneğin çanta sektöründe bir firmayı öncelikle bulunduğu semt veya kullandığı malzemeyle öne çıkartıyoruz. Nişantaşı Çanta veya Nişantaşı Deri Çanta gibi nokta atışı kelimelerle firmanızı potansiyel alıcıya ulaştırıyoruz . Böylelikle firmanızın öne çıkması gereken alanlarda en kısa ve en uygun şekilde alıcısına ulaşmasını dolayısı ile firmanızın telefonlarının çalmasını sağlıyoruz.

Müşterilerinizi Arttırın

Hizmet verdiğiniz semtlerde Google'da olun.

  • Yan anahtar kelime yani ana hizmetinizi destekleyen yerel kelimelerle ilk sayfalarda onlarca siteniz olur.
  • Düşük bütçelerle müşterilerinize görünür olabilmenizi sağlar.
  • Anahtar kelimelere yüksek bütçeler harcayıp sonuca ulaşamadıysanız bu formül tam size göre.
4,234

Anahtar Kelime Oluşturuldu

99%

Müşteri Memnuniyeti

seo-dizini-nedir
Sorularınız mı var?

Sıkça Sorulan Sorular

SEO çalışmaları ile merak ettiğiniz soruları yanıtladık.

SEO dizini, bir web sitesinin arama motorlarında daha yüksek bir sıralamaya sahip olmasını sağlamak için oluşturulan bir dizindir. SEO dizinleri, web sitelerinin kategorilere göre düzenlenmesiyle birlikte arama motorlarında daha kolay bulunabilmesini sağlar.

Yerel SEO, bir web sitesinin belirli bir coğrafyaya odaklanarak daha iyi arama sıralaması elde etmesi için yapılan optimizasyon çalışmalarıdır.

SEO, arama motorlarında yüksek sıralara çıkarılmak için bir web sitesinin veya bir web sayfasının tasarımı, kodlanması, içeriği ve bağlantıları gibi unsurlarının optimize edilmesidir.

SEO, hedef kitleye ulaşım, site trafiği ve yatırım getirisi dahil olmak üzere işletmeler için birçok avantaj sağlar. Ancak, SEO'nun bir başarı garantisi olmadığını belirtmek önemlidir. İş modeliniz, hedef kitleniz gibi birçok faktör başarınızda rol oynuyor.

Farklı bir sorunuz mu var? Bize buradan ulaşın

Detaylı bilgi ve almak için bize aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Adres:

Konaklar Mh. Meşeli Sk. 28/B 4.LEVENT - İSTANBUL

Telefon:

08505329200

E-Posta:

info@creaati.com